Alhambra

Má všetko, čo od poctivej a štýlovej sedačky očakávate: kvalitné materiály, vynikajúci komfort sedenia a doplnkovú výbavu, ktorá vám ponúkne množstvo príležitostí. Dizajn Alhambry je jednoduchý, no funkčný: tvary sa vzájomne príjemne prestupujú a oblé hrany budia dojem bezpečia a pohodlia.

Viac infoUkázať v 3D

Výsuv sedákov

Vďaka možnosti posuvného sedáku môžete regulovať hĺbku sedenia a nastaviť si takú polohu, aká vám práve vyhovuje. Elektrický výsuv sedáku zväčší jeho hĺbku o 20cm. Celková hĺbka sedenia sa zvýši na 82cm, čo predstavuje možnosť získať pohodlnú formu príležitostného spania. S pridaním taburetu sa rozšíria možnosti sedačky ešte viac.

USB konektor

Pre ešte väčšie pohodlie môže byť sedačka vybavená USB konektorom, vďaka ktorému môžete mať svoje zariadenie poruke aj vtedy, keď sa práve nabíja.

Podnož

Nohy sú kľúčovým dizajnovým prvkom každej sedačky. Na výber máte hneď z niekoľkých štýlov a materiálov, vďaka ktorým si môžete vzhľad svojej novej zostavy prispôsobiť. Drevenú nohu si môžete zvoliť v 7 drevodekoroch, kovová je dostupná v čiernej a chrómovej verzii.

Komfort

Komfort je pri každej sedačke tým najdôležitejším. Vybrať si môžete z troch variantov. Už základné penové prevedenie poskytuje vysoký komfort, ktorý pružiny posúvajú ešte o úroveň vyššie. Každá pružina je obalená v kapsule, čo predlžuje ich životnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Najväčšie pohodlie dosiahnete so špičkovou pamäťovou penou, ktorá je v súčasnosti najkomfortnejším typom sedenia na trhu.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb. Od intímnej dvojpohovky, až po veľkorysé rodinné hniezdo v tvare písmena U – množstvo rôznych elementov a možnosti ich usporiadania dávajú príležitosť novú Alhambru maximálne personalizovať.

Stiahnuť produktový list