Serenity

Sedačka Serenity pomáha vytvárať útulné prostredie, ktoré navodzuje pocit domova. Osloví všetkých, ktorí považujú pohodlie za rovnako d dôležité ako štýl. Mužov aj ženy, ktorých zaujíma kvalita a funkčnosť. Výnimočná je škála možností, vďaka ktorým možno sedačku zostaviť presne podľa individuálnych želaní a predstáv.

Viac infoUkázať v 3D

Paspula

Paspula lemuje hrany jednotlivých elementov, čím dodáva sedačke jasne definovaný tvar a charakter. Je len otázkou vkusu, či uprednostnite paspulu rovnakej farby ako celú sedačku alebo ju zvýraznite kontrastným odtieňom.

Podnož

Nohy sú kľúčovým dizajnovým prvkom každej sedačky. Na výber máte hneď z niekoľkých štýlov a materiálov, vďaka ktorým si môžete vzhľad svojej novej sedačky prispôsobiť.

Exkluzívne opierky hlavy

Vďaka vysokým a vyvážene mäkkým opierkám hlavy získava sedačka Serenity ešte vyššiu úroveň pohodlia. Majú moc pridať tradičnému modelu na komforte.

USB konektor

zabudovaný priamo v sedačke vypovedá o tom, že Serenity napĺňa očakávania súčasných používateľov, ktorí potrebujú mať svoj mobilný telefón neustále poruke, a to aj pri nabíjaní. Umiestnenie konektora je podmienené funkciou elektrického vysúvania sedákov.

Výsuv sedákov

Takzvaný recliner umožňuje meniť hĺbku sedenia, čo má zásadný vplyv na pohodlie. Formálne sedenie počas návštev alebo večerný relax s vyloženými nohami pri dobrom filme? Nová Serenity poskytuje oboje, a to vďaka možnosti zabudovania elektrického vysúvania na jednom alebo viacerých segmentoch.

Komfort

Komfort je pri každej sedačke tým najdôležitejším. Vybrať si môžete z troch variantov. Už základné penové prevedenie poskytuje vysoký komfort, ktorý pružiny posúvajú ešte o úroveň vyššie. Každá pružina je obalená v kapsule, čo predlžuje ich životnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Najväčšie pohodlie dosiahnete so špičkovou pamäťovou penou, ktorá je v súčasnosti najkomfortnejším typom sedenia na trhu.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list