Serenity

Sedačka Serenity pomáha vytvárať útulné prostredie, ktoré navodzuje pocit domova. Osloví všetkých, ktorí považujú pohodlie za rovnako dôležité ako štýl. Mužov aj ženy, ktorých zaujíma kvalita a funkčnosť. Výnimočná je škála možností, vďaka ktorým možno sedačku zostaviť presne podľa individuálnych želaní a predstáv.

Viac infoUkázať v 3D

Paspula

Paspula lemuje hrany jednotlivých elementov, čím dodáva sedačke jasne definovaný tvar a charakter. Je len otázkou vkusu, či uprednostnite paspulu rovnakej farby ako celú sedačku alebo ju zvýraznite kontrastným odtieňom.

Podnož

Nohy sú kľúčovým dizajnovým prvkom každej sedačky. Na výber máte hneď z niekoľkých štýlov a materiálov, vďaka ktorým si môžete vzhľad svojej novej sedačky prispôsobiť.

Exkluzívne opierky hlavy

Vďaka vysokým a vyvážene mäkkým opierkam hlavy získava sedačka Serenity ešte vyššiu úroveň pohodlia. Tieto ergonomické opierky pridávajú tradičnému modelu nielen vysoký komfort, ale aj zaujímavý dizajn.

USB konektor

zabudovaný priamo v sedačke vypovedá o tom, že Serenity napĺňa očakávania súčasných používateľov, ktorí potrebujú mať svoj mobilný telefón neustále poruke, a to aj pri nabíjaní. Umiestnenie konektora je podmienené funkciou elektrického vysúvania sedákov.

Výsuv sedákov

Elektrický vysúvací sedák, tiež nazývaný recliner, umožňuje sklopenie operadla a vysunutie podpery nôh, čo má zásadný vplyv na pohodlie. Jednoducho stlačíte tlačidlo a sedačku na formálne posedenie s návštevou zmeníte na ležadlo ideálne na večerný relax pri filme. 

Komfort

Komfort je pri každej sedačke tým najdôležitejším. Vybrať si môžete z troch variantov. Už základné penové prevedenie poskytuje vysoký komfort, ktorý pružiny posúvajú ešte o úroveň vyššie. Každá pružina je obalená v kapsule, čo predlžuje ich životnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Najväčšie pohodlie dosiahnete so špičkovou pamäťovou penou, ktorá je v súčasnosti najkomfortnejším typom sedenia na trhu.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list