Bari

Bari je sedačka, ktorú môžete kedykoľvek rozložiť na plnohodnotnú posteľ s kvalitným matracom. Poctivá konštrukcia a dômyselný mechanizmus sa postarajú o jednoduchú a rýchlu obsluhu. Jednoduché šitie a prirodzené proporcie robia z Bari už na pohľad príjemný kus nábytku. Ak hľadáte pohodlnú sedačku na spanie a nechcete robiť kompromisy v komforte sedenia ani spania, Bari je tou správnou voľbou.

Viac infoUkázať v 3D

Nastaviteľné alebo pevné opierky

S nastaviteľnými záhlavníkmi sa sedačka rýchlo prispôsobí rôznym výškam postavy či spôsobom sedenia. Keď ich práve nepotrebujete, záhlavníky jednoducho sklopíte a dáte tým zostave štýlový nízkoprofilový vzhľad. Môžete si tiež vybrať vysoké operadlo, ktoré nemá funkciu sklápania a zabezpečuje čistejší dizajn operadla.

Výber područí

Opierky rúk výrazne vplývajú na vzhľad a charakter sedačky. Vybrať si môžete z troch variánt v závislosti na vašom vkuse či priestorových možnostiach.

Podnož

Nohy sú kľúčovým dizajnovým prvkom každej sedačky. Na výber máte hneď z troch štýlov a materiálov, vďaka ktorým si môžete vzhľad svojej novej sedačky prispôsobiť. Výška každej nožičky je 7 cm.

Plnohodnotné rozkladacie lôžko

Na rozkladacích sedačkách sa málokedy vyspíte naozaj dobre. Táto je však iná: jej lôžko je kvalitne spracované a vybavené plnohodnotným matracom, na ktorom sa pohodlne vyspia dvaja ľudia. Je navrhnuté na každodenné spanie bez kompromisov, no rozkladanie je stále jednoduché a rýchle

Úložný priestor

V elemente longchair má Bari zabudovaný praktický úložný priestor. Prístup je jednoduchý a rýchly.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad produktu totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré mu pridajú punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list