Tycan

S modelom sedačky Tycan máte nespočetné množstvo možností jej konfigurácie. Prispôsobí sa nielen vašim priestorovým možnostiam, ale aj dizajnovému štýlu vášho interiéru a predovšetkým vašim požiadavkám na pohodlie. Zaujímavým estetickým prvkom je dvojité vertikálne prešitie chrbtových operadiel, ale tiež kontrastný pásik na područiach. Tycan má zatiaľ ako jediná sedačka v ponuke elementov aj taburet s úložným priestorom.

Viac infoUkázať v 3D

Výsuv sedákov

Vysúvací sedák, tiež nazývaný recliner, umožňuje sklopenie operadla a vysunutie podpery nôh. Jednoducho stlačíte tlačidlo a sedačku na formálne posedenie s návštevou zmeníte na ležadlo ideálne na večerný relax pri filme.

Podnož

Nohy sú kľúčovým dizajnovým prvkom každej sedačky. Na výber máte hneď z niekoľkých štýlov a materiálov, vďaka ktorým si môžete vzhľad svojej novej sedačky prispôsobiť.

Nastaviteľné opierky

S nastaviteľnými záhlavníkmi sa sedačka rýchlo prispôsobí rôznym výškam postavy či spôsobom sedenia. Keď ich práve nepotrebujete, záhlavníky jednoducho sklopíte a dáte tým sedačke štýlový nízkoprofilový vzhľad.

Dizajnový pásik

Zaujímavým estetickým prvkom je kontrastný pásik na područiach. Je len otázkou vkusu, či uprednostnite pásik vo farbe sedačky alebo ju zvýraznite kontrastným odtieňom.

Úložný priestor

Element taburet má zabudovaný praktický úložný priestor, do ktorého môžete uschovať rôzne drobnosti, ktoré práve nepotrebujete. Prístup je bezpečný, jednoduchý a rýchly.

USB konektor

Pre ešte väčšie pohodlie môže byť sedačka vybavená USB konektorom, vďaka ktorému môžete mať svoje zariadenie poruke aj vtedy, keď sa práve nabíja.

Komfort

Komfort je pri každej sedačke tým najdôležitejším. Vybrať si môžete z troch variantov. Už základné penové prevedenie poskytuje vysoký komfort, ktorý pružiny posúvajú ešte o úroveň vyššie. Každá pružina je obalená v kapsule, čo predlžuje ich životnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Najväčšie pohodlie dosiahnete so špičkovou pamäťovou penou, ktorá je v súčasnosti najkomfortnejším typom sedenia na trhu.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list