Wave

Wave je pozoruhodný jedálenský stôl, majestátny s minimalistickým štýlom. Jedinečný rohový detail sa vznáša ako elegantná vlna nad štyrmi štíhlymi nohami. Kovový rám zaisťuje dokonalú stabilitu pri stolovaní a zároveň plávajúci roh prepožičiava stolu vizuálnu ľahkosť. Wave získal v roku 2023 prestížne ocenenie BigSee.

Viac infoUkázať v 3D

Jedinečnosť

Jednotné jadro čiernej farby a dekoratívny povrch z melamínovej živice na oboch stranách dodáva stolu precízny formálny vzhľad v čistej horizontálnej línii. Stôl Wave sa vyznačuje jemnou rovnováhou medzi rovnými líniami a zaoblenými nohami spolu so zahnutými hranami. Rafinované tvary a matné tóny stola Wave sú ideálne pre domáce aj verejné priestory a ich vizuálne čistý výraz zostane svieži a elegantný rok čo rok.

Všestrannosť

Wave bol navrhnutý špeciálne na stolovanie, ale vďaka všestrannosti sa Wave dostane kamkoľvek v domácnosti alebo kancelárii v modernom interiéri a dokonca aj vonku.

Variabilita

Kovové nohy a rám sú lakované matnou práškovou farbou v rôznych farebných variáciách. Stolová doska je dostupná v kompaktnom lamináte HPL s vynikajúcou odolnosťou proti poškriabaniu a jednoduchou údržbou.

Dizajn na prvom mieste

Za dizajnom skvostného stola Wave stojí produktový dizajnér Dalibor Marek. Za svoje návrhy nábytku získal už niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nájdete
ocenenie BigSEE či Design and design award.

Dizajnový stôl Wave získal prestížne ocenenie BigSEE product design award 2023. V Ljublane ho bol osobne prevziať Dalibor Marek.

Kovy

Kovové časti nemusia byť len čiernej farby. Vo výbere je 6 trendových odtieňov pre dokonalú personalizáciu a zladenie produktu do každého interiéru.

Varianty

Wave je dostupný v 2 veľkostiach.

Stiahnuť produktový list