Join_it

Join_it je šikovná modulárna sedačka vhodná domov aj do kancelárie. Rôzna veľkosť dostupných modulov vám umožní poskladať ideálnu kombináciu do akéhokoľvek priestoru. V roku 2019 získala 1.cenu veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre.

Viac infoUkázať v 3D

Oblý element

Charakteristickým prvkom sedačky je výrazný oblý element, ktorý bol predstavený na výstave Nábytok a bývanie v Nitre v roku 2023. Patrí k elementom, ktoré sa dajú použiť samostatne, s ďalším elementom alebo v akejkoľvej rozľahlej zostave a vždy sedenie maximálne odlíši.

Centrálne prešívanie

Vďaka zaujímavému odsadeniu lakťovej opierky je join_it originálnym kusom nábytku. Bola navrhnutá ako jednoduché, ale elegantné riešenie sedenia inšpirované niektorými z najpopulárnejších sedačiek s centrálnym prešívaním. Atraktívna na prvý pohľad. Pohodlná tak, že sa s ňou nebudete vedieť rozlúčiť. Modulárna súprava prináša dokonalý komfort do priestoru.

Dizajn na prvom mieste

Za dizajnom sedačky join_it stojí produktový dizajnér Michal Riabič. Inšpiruje sa prírodnými materiálmi a rád využíva rôzne remeselné postupy. Svoju tvorbu zakladá na nadčasovosti formy a trendoch v životnom štýle. Za svoje návrhy nábytku získal už niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nájdete aj Furniture of the Year či nominácie na Red Dot Design Award či Národnú cenu za dizajn.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb. Sedacia súprava join_it poskytuje možnosť veľmi širokej variability. Môžete si vytvoriť akúkoľvek sedačku, pričom elementy sa spájajú veľmi jednoducho, takže po ľahkom odpojení môžete element nechať samostatne stojaci alebo ho pripojiť k inému elementu. Vďaka tejto variabilnosti si v podstate môžete vyskladať inú sedačku aj každý deň.

Stiahnuť produktový list