Nero

Dokonalé prepojenie troch druhov materiálov v kombinácii s mylne vyosenou podnožou nenechá chladným žiadneho milovníka dizajnu. Tento dizajnový skvost predstavuje tiež vysoko praktický kúsok s možnosťou voľby typov skla, spôsobu čalúnenia odkladacej police a odtieňu nosnej kovovej konštrukcie.

Viac infoUkázať v 3D

Kombinácia materiálov

Prepojenie 3 druhov materiálov v jednom produkte vytvorilo z Nera nezameniteľný kus nábytku. Svojou originalitou a nápadom si podmaní nejedného zákazníka, ktorý obľubuje možnosť voľby so zachovaním maximálnej originality.

Vyosená podnož

Na prvý pohľad vyosená podnož sa na druhý pohľad vyjasňuje v celkom zaujímavom dizajnovom koncepte. Súbežné zarovnanie nôh a krížové upevnenie podnože o číre, matné alebo dymové sklo vytvára z tohto stolíka efektný a praktický kus nábytku.

Materiály

Vyberte si spôsob čalúnenia spodnej police. Môžete si vybrať látku alebo kožu priamo k Vášmu sedaciemu nábytku alebo akékoľvek iné čalúnenie podľa vlastného výberu.

Kovy

Nosná kovová konštrukcia nemusí byť len čiernej farby. Vo výbere je 6 trendových odtieňov pre dokonalú personalizáciu a zladenie konferenčného stolíka s interiérom.

Dizajn na prvom mieste

Za dizajnom originálneho stolíka Nero stojí produktový dizajnér Dalibor Marek. Za svoje návrhy nábytku získal už niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nájdete ocenenie BigSEE či Design and design award.