Cubano

Stolík Cubano zaujme ušľachtilým materiálom v elegantnom dizajne. Je nevšedým estetickým kúskom, ktorý priláka pozornosť a dodá miestnosti správny dekoračný akcent. Konferenčný stolík dotvára sedací nábytok do harmonického celku oddychovej zóny — nielen pre vizuálny efekt, ale aj pre komfort počas relaxu.

Viac infoUkázať v 3D

Originalita

Voliteľné sú rôzne prvky stolíka, ich kombinácia bude jedinečná pre konkrétny interiér. Na výber je široké spektrum farieb látok a kože, povrchovej úpravy kovu, aj niekoľko dekorov gresu. Vybrať sa dá aj variant bez kovovej podnože.

Kombinácia materiálu

Cubano kombinuje kov, čalúnenie a jedinečný prvok gresového kameňa.Kombinácia kože alebo látky použitej po obvode s chladnými tónmi prírodného dekoru pripomína živly. Vďaka tejto nezvyčajnej kombinácii sa stolík stáva interiérovým artefaktom.

Dominantna interiéru

Efektne pôsobí kombinácia kovových prvkov podnože a
rámu lemujúceho kameň — vytvára tak ucelenú kompozíciu. Vďaka kresbe gresu je stolík Cubano výrazným dekoračným prvkom v miestnosti.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Kovy

Kovové časti nemusia byť len čiernej farby. Vo výbere je 6 trendových odtieňov pre dokonalú personalizáciu a zladenie produktu do každého interiéru.