Dover

Dover je maximálne flexibilnou zostavou, ktorú prispôsobíte na mieru nielen vášmu štýlu, ale aj požiadavkám na pohodlie či priestorovým možnostiam obývačky. Je akýmsi pokračovateľom obľúbenej Infinity, pričom posúva jej dizajn ešte o krok ďalej. Zaujímavými riešeniami sú napríklad dizajnové nohy či paspula lemujúca hrany jednotlivých elementov, čím dodáva sedačke jasne definovaný tvar a charakter.

Viac infoUkázať v 3D

Nastaviteľné alebo pevné opierky

Nastaviteľné opierky hlavy sú funkciou, ktorou získava sedačka Infinity ešte väčšiu univerzálnosť. Vďaka nim sa dokáže prispôsobiť každému typu postavy a preferenciám sedenia. Štýlovému modelu s nízkym operadlom dokážu pridať na funkčnosti a komforte. Vo výbere sú nielen nastaviteľné opierky, ale aj pevné vysoké opierky.

Opierky rúk

Opierky rúk výrazne vplývajú na vzhľad a charakter sedačky. Vybrať si môžete z dvoch dizajnov. Všetky sú rovnako pohodlné a príjemné – jediným kritériom pri výbere je váš vkus.

Podnož

Nohy sú kľúčovým dizajnovým prvkom každej sedačky. Na výber máte hneď z niekoľkých štýlov a materiálov, vďaka ktorým si môžete vzhľad svojej novej zostavy prispôsobiť.

Výsuv sedákov

je dostupné formou elektrického reclineru alebo manuálneho výsuvu. Elektrický vysúvací sedák, recliner, umožňuje sklopenie operadla a vysunutie podpery nôh. Jednoducho stlačíte tlačidlo a sedačku na formálne posedenie s návštevou zmeníte na ležadlo ideálne na večerný relax pri filme.
Manuálny výsuv umožňuje meniť hĺbku sedenia, čo má zásadný vplyv na pohodlie podľa aktuálnej potreby. Po vysunutí sedáku sa hĺbka sedenia zväčší o 20cm.

USB konektor

Pre ešte väčšie pohodlie môže byť sedačka vybavená USB konektorom, vďaka ktorému môžete mať svoje zariadenie poruke aj vtedy, keď sa práve nabíja.

Paspula

Paspula lemuje hrany jednotlivých elementov, čím dodáva sedačke jasne definovaný tvar a charakter. Je len otázkou vkusu, či uprednostnite paspulu rovnakej farby ako celú sedačku alebo ju zvýraznite kontrastným odtieňom.

Rozkladanie s možnosťou príležitostného spania

Máte návštevu, ktorá u vás potrebuje prespať? Sedačku jednoducho rozložíte a získate praktické lôžko pre rodinu či priateľov, ktorí u vás môžu zostať cez noc.

Úložný priestor

Vybrané elementy sedačky majú zabudovaný praktický úložný priestor, do ktorého môžete uchovávať rôzne drobnosti, ktoré práve nepotrebujete. Prístup je bezpečný, jednoduchý a rýchly.

Komfort

Komfort je pri každej sedačke tým najdôležitejším. Vybrať si môžete z troch variantov. Už základné penové prevedenie poskytuje vysoký komfort, ktorý pružiny posúvajú ešte o úroveň vyššie. Každá pružina je obalená v kapsule, čo predlžuje ich životnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Najväčšie pohodlie dosiahnete so špičkovou pamäťovou penou, ktorá je v súčasnosti najkomfortnejším typom sedenia na trhu.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list