Fold_it

Sedačka Fold_it vám dovolí sedieť tak, ako vám to práve vyhovuje. Vďaka ohýbateľnému operadlu a prispôsobiteľným opierkam si môžete nastaviť hĺbku sedu a spraviť si pohodlie presne podľa svojich potrieb a nálady. V roku 2018 získala 1.cenu veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre.

Viac infoUkázať v 3D

Dizajnový pásik

Zaujímavým estetickým prvkom je kontrastný pásik na područiach. Je len otázkou vkusu, či uprednostnite pásik vo farbe sedačky alebo ju zvýraznite kontrastným odtieňom. Fold_it má moderný a pútavý dizajn, ktorý štýlovo doplní vašu obývačku.

Dve varianty hĺbky sedu

Sedačka s fixnou hĺbkou nemusí vyhovovať všetkým spôsobom sedenia či ľuďom s rôznou výškou.Nastaviteľné operadlo vám umožní vybrať si správnu hĺbku sedadla podľa vašej výšky alebo štýlu sedenia. Vďaka polohovateľnému operadlu si hĺbku sedu nastavíte presne tak, ako práve chcete.

Polohy podrúčok

Ohýbateľné podrúčky vám umožnia nielen pohodlnejšie sedieť, ale poslúžia aj pri ležaní. Stačí ich zdvihnúť vyššie a použiť ako opierku hlavy, vďaka ktorej môžete na sedačke pohodlne ležať aj dlhší čas. Podrúčka sa pritom dá sklopiť do akejkoľvek polohy, v ktorej sama zostane.

Podnož

Nohy sú kľúčovým dizajnovým prvkom každej sedačky. Na výber máte z dvoch štýlov kovových podnoží, vďaka ktorým si môžete vzhľad svojej novej zostavy prispôsobiť. Vlastný dizajn môžete doplniť ešte voľbou farby podnože zo 6 odtieňov.

Dizajn na prvom mieste

Za dizajnom sedačky fold_it stojí produktový dizajnér Michal Riabič. Inšpiruje sa prírodnými materiálmi a rád využíva rôzne remeselné postupy. Svoju tvorbu zakladá na nadčasovosti formy a trendoch v životnom štýle. Za svoje návrhy nábytku získal už niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nájdete aj Furniture of the Year či nominácie na Red Dot Design Award či Národnú cenu za dizajn.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Kovy

Kovové časti nemusia byť len čiernej farby. Vo výbere je 6 trendových odtieňov pre dokonalú personalizáciu a zladenie produktu do každého interiéru.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list