Diamond

Rada Diamond sa zrodila z myšlienky spojiť jedinečnú štruktúru a čistotu brúsených diamantov do moderných línií funkčného nábytku. Samotný vzhľad výrobkov je podporený poctivými prírodnými materiálmi, ktorými sú kov a sklo. Vďaka odvážnemu kovovému rámu a elegantnej sklenenej doske priťahuje pozornosť svojou čistotou a jedinečnosťou.

Viac infoUkázať v 3D

Jedinečnosť

Prepracované detaily a tvary kovových časti v precíznom spojení so sklom predstavujú ozajstný klenot, ktorý rozžiari krásu okolitého priestoru. Vzhľad stolíka Diamond je dokonalým doplnkom každého moderného priestoru.

Komplexnosť

Pre komplexné zladenie moderného interiéru je nevyhnutné, aby jednotlivé prvky spolu ladili. Jedálenský stôl spolu s konferenčnými stolíkmi z kolekcie Diamond tvoria dokonalý súlad v modernom interiéri.

Variabilita

Diamond s detailne premysleným tvarom kovovej podnože pripomína tvary skutočného diamantu. Za nosnú hmotu bolo vybrané sklo, ktoré efektne spolupracuje s okolitým svetlom. Pre variabilitu interiéru je navrhnuté použitie číreho, dymového alebo mliečneho skla.

Kombinácie

Séria Diamond ponúka možnosť voľby viacerých veľkostí konferenčného a jedálenského typu stola v kombinácii s 3 typmi skla.

Dizajn na prvom mieste

Za radou Diamond stojí produktový dizajnér Dalibor Marek. Za svoje návrhy nábytku získal už niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nájdete ocenenie BigSEE či Design and design award.

Kovy

Kovové časti nemusia byť len čiernej farby. Vo výbere je 6 trendových odtieňov pre dokonalú personalizáciu a zladenie produktu do každého interiéru.

Varianty

Konferenčný aj jedálenský stolík je dostupný v 2 veľkostiach. Pri všetkých veľkostiach je možné si vybrať typ skla – číre, mliečne alebo dymové.

Stiahnuť produktový list