Mozzano

Moderná, ale s klasickými prvkami, minimalistická, no jedinečná. Taká je sedačka Mozzano, ktorá na prvý pohľad zaujme svojím tvarom. Mohutné oblé područe z nej spravia neprehliadnuteľný solitér každej miestnosti. Či zariaďujete elegantnú obývačku, industriálnu pracovňu, alebo minimalistickú čakáreň, zažiari.

Viac infoUkázať v 3D

Jednoduchá elegancia

Ide o jednoduchý kúsok, ktorý v momente ozvláštni sila doplnkov – minimalistických aj tých odvážnejších. Vďaka tomu sa vám nikdy nezunuje a stane sa nadčasovým spoločníkom, ktorého sa ani po rokoch nebudete chcieť vzdať.Vďaka optickému zatočeniu područí a operadla upúta z každej strany, preto je ideálna na umiestnenie aj voľne do priestoru.

Pohodlie na prvom mieste

Sedačka nie je len štýlová, ale najmä pohodlná. Priestranná sedacia časť ponúka plnohodnotný komfort aj počas dlhšieho sedenia či večerného oddychu po náročnom dni.

Nespočetné variácie

Sedačka Mozzano je ľahko kombinovateľná – tvar aj veľkosť si môžete zostaviť podľa svojich predstáv. Stačí vám klasická pohovka, alebo potrebujete niečo priestrannejšie v tvare L či dokonca v tvare U? Nech sa páči. K sedačke je tiež možné doplniť kreslo a taburet.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad produktu totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré mu pridajú punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list