Butterfly

Modulárny policový systém Butterfly pozostáva z vertikálnych deliacich kovových rúrok a kovových, laserom tvarovaných políc. Butterfly získal prestížne ocenenie BigSee.

Viac infoUkázať v 3D

Zameraný na detail

Pre policovú formu boli inšpiráciou pre dizajnéra otvorené krídla motýľa, ktoré predstavujú jedinečné, no univerzálne riešenie pre súčasný moderný interiér. Butterfly je vyrobený z kovu a je navrhnutý tak, aby bol ľahký a prispôsobiteľný rôznym potrebám a priestorom.

Všestrannosť

Butterfly je projekt, ktorý vznikol z túžby experimentovať s konceptom neobmedzenej všestrannosti a ponúknuť predmety a doplnky, ktoré môžu harmonicky koexistovať v obytných aj spacích priestoroch.

Variabilita

Konfigurácie políc na samostatnej základni v tvare Y sú krásne a funkčné aj ako predel miestnosti. Kovové police sú k dispozícii v dvoch veľkostiach a spolu s trubicovým systémom vytvárajú úplne flexibilné a funkčné kompozície, ktoré sú vhodné do obytného aj komerčného prostredia.

Kovy

Vo výbere je 6 trendových odtieňov pre dokonalú personalizáciu a zladenie produktu do každého interiéru.

Dizajn na prvom mieste

Za dizajnom modulárneho systému Butterfly stojí produktový dizajnér Dalibor Marek. Za svoje návrhy nábytku získal už niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nájdete ocenenie BigSEE či Design and design award.

Policový systém Butterfly získal prestížne ocenenie BigSEE product design award 2023. V Ljublane ho bol osobne prevziať Dalibor Marek.

Varianty

V ponuke máme niekoľko zostáv.

Stiahnuť produktový list