Infinity

Pre každého, kto o veciach vo svojom živote rád rozhoduje sám, pre každého, kto má jasnú predstavu o tom, čo chce a potrebuje, je tu Infinity. Sedačka s takou širokou ponukou možností, že dokáže vyhovieť aj najnáročnejším používateľom.

Viac info

Nastaviteľné alebo pevné opierky

Nastaviteľné opierky hlavy sú funkciou, ktorou získava sedačka Infinity ešte väčšiu univerzálnosť. Vďaka nim sa dokáže prispôsobiť každému typu postavy a preferenciám sedenia. Štýlovému modelu s nízkym operadlom dokážu pridať na funkčnosti a komforte. Vo výbere sú nielen nastaviteľné opierky, ale aj pevné vysoké opierky.

Opierky rúk

sú jedným z prvkov udávajúcich charakter sedačky. Moderná alebo klasická, mohutnejšia alebo subtílna. Na výber je osem rôznych typov podrúčok navrhnutých tak, aby ste sa o ne mohli pohodlne oprieť alebo si na ne položiť hlavu.

Podnož

definuje nielen štýl, ale aj ergonómiu modelu Infinity. Na výber sú 4 varianty – drevený pre klasickejší vzhľad a kovový v metalickom alebo čiernom vyhotovení. Každý z nich je v ponuke v dvoch veľkostiach – 13 alebo 15 cm.

Rozkladanie s možnosťou príležitostného spania

je ďalšia vlastnosť, ktorá dokazuje všestranné využitie sedačky. Ide o stále veľmi žiadanú funkciu, ktorá však často obmedzuje dizajn. To však nie je prípad Infinity, ktorá si zachováva ľahkosť a eleganciu.

USB konektor

zabudovaný priamo v sedačke vypovedá o tom, že Infinity napĺňa očakávania súčasných používateľov, ktorí potrebujú mať svoj mobilný telefón neustále poruke, a to aj pri nabíjaní. Umiestnenie konektora je podmienené funkciou elektrického vysunutia.

Úložný priestor

je praktický a nikdy ho nie je dosť. Segment s názvom Longchair box je diskrétnym, no zároveň veľmi ľahko dostupným úložiskom pre všetko, čo práve v danej chvíli nepotrebujete. Vrchná časť ostáva otvorená, a tak môžete veci vytiahnuť ľahko a bezpečne.

Vysúvanie sedákov

je dostupné formou elektrického reclineru alebo manuálneho výsuvu. Elektrický vysúvací sedák, recliner, umožňuje sklopenie operadla a vysunutie podpery nôh. Jednoducho stlačíte tlačidlo a sedačku na formálne posedenie s návštevou zmeníte na ležadlo ideálne na večerný relax pri filme.
Manuálny výsuv umožňuje meniť hĺbku sedenia, čo má zásadný vplyv na pohodlie podľa aktuálnej potreby. Po vysunutí sedáku sa hĺbka sedenia zväčší o 20cm.

Komfort

Komfort je pri každej sedačke tým najdôležitejším. Vybrať si môžete z troch variantov. Už základné penové prevedenie poskytuje vysoký komfort, ktorý pružiny posúvajú ešte o úroveň vyššie. Každá pružina je obalená v kapsule, čo predlžuje ich životnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Najväčšie pohodlie dosiahnete so špičkovou pamäťovou penou, ktorá je v súčasnosti najkomfortnejším typom sedenia na trhu.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Varianty

Vyskladajte si svoj produkt presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Stiahnuť produktový list