Form_it

Sedačka form_it je dizajnovým kúskom nábytku ako stvoreným do biznisového prostredia. Ergonómia sedačky vyhovie širokému spektru použitia a jej moderný, no nevtieravý vzhľad oživí akúkoľvek kanceláriu či spoločný priestor. Model je dostupný na objednávku od 10/2024.

Viac infoUkázať v 3D

Nevtieravá originalita

Voľne prevesený vzhľad podrúčok, nenápadné riešenie podnoží robia zo sedačky form_it originálny interiérový prvok, ktorý vynikne, no zároveň nie je príliš nápadný.

Ergonomická krása

Sedačka form_it bola navrhnutá tak, aby bola pohodlná pre široké spektrum používateľov. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru vyhovuje ako nižším, tak vyšším postavám, čo ju prirodzene predurčuje na použitie v priestoroch, kde nie je možné nábytok individuálne prispôsobovať.

Dizajn na prvom mieste

Za dizajnom Form_it stojí produktový dizajnér Michal Riabič. Inšpiruje sa prírodnými materiálmi a rád využíva rôzne remeselné postupy. Svoju tvorbu zakladá na nadčasovosti formy a trendoch v životnom štýle. Za svoje návrhy nábytku získal už niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nájdete aj Furniture of the Year či nominácie na Red Dot Design Award či Národnú cenu za dizajn.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality.

Kovy

Kovové časti nemusia byť len čiernej farby. Vo výbere je 6 trendových odtieňov pre dokonalú personalizáciu a zladenie produktu do každého interiéru.