Skip to main content

Kroslak home nie je len ďalšou obyčajnou značkou nábytku. Stojí za ňou tím ľudí s vášňou pre remeslo, dizajn a kvalitu. Tridsaťročná rodinná spoločnosť Krošlák sa v maloobchodnom segmente po prvýkrát predstavila v roku 2019. Za necelé štyri roky sme získali niekoľko desiatok partnerských predajní v Čechách aj na Slovensku a rozširovanie pokračuje aj do okolitých štátov. Každý rok dokážeme predstaviť niekoľko nových produktov nielen zo segmentu sedacích súprav. Zmyslom značky Kroslak home je zjednotiť všetky produkty pod jednu značku rovnako ako je tomu s ich výrobou – všetko sa vyrába pod 1 strechou.

Prišiel ten deň, keď sa značka Kroslak home stala skutočnosťou. So všetkou gráciou, úsmevom a smelými plánmi vstúpila 6.10.2023 oficiálne do života na Škultétyho 25 v Prešove. Za prítomnosti našich skvelých obchodných partnerov sme predstavili nový koncept – novú značku Kroslak home. Kroslak home predstavuje nielen sedačky, ale aj kovový nábytok, nábytok z rôznych kombinácií materiálu a upcyklované bytové a iné doplnky.

Celý október prebiehala v priestoroch Škultétyho 25 výstava kompletne všetkých produktov Kroslak home. Za poskytnutie priestoru vďaka patrí našej partnerskej predajni Šuma Nábytok. Za umeleckú atmosféru ďakujeme šikovnému klaviristovi Erikovi Wittnerovi a maliarovi a majiteľovi dielo.eu p.Pribišovi. Tvorbu scén má na svedomí úžasná interiérová dizajnérka Lucia Mikitová. Za prejavenú dôveru v naše produkty patrí tiež vďaka influencerke Radke Ágoštonovej Véghovej, ktorá sa zhostila úlohy krstnej mamy.

Ďakujeme tiež ďalším spolupracujúcim partnerom:
Stavrem, Divadlo Jonáša Záborského, Poetika bistro&coffee, Veronika Fitzeková

Najväčšia vďaka však patrí tým, možno menej viditeľným, bez ktorých by Kroslak home nemohla existovať a veľkolepo odštartovať svoj život. Táto vďaka patrí 130 člennému tímu Krošlák.