Skip to main content

C O L L E C T I O N

MODERN

​​Čalúnený nábytok, ktorý charakterizuje komfort, nadčasový dizajn a integrované funkcie. Sedacie súpravy a kreslá overené náročným zahraničným zákazníkom. Pohodlie a kvalitu spoznáte okamžite.

Na dlhoročné skúsenosti s výrobou sme nadviazali uvedením vlastných modelov sedačiek pod značkou Krošlák a započali tak proces transformácie z výrobného podniku na produktovo orientovanú spoločnosť. Na trh sme vstúpili s ambíciou aktívne prispievať k zvyšovaniu kvality života, kultúry bývania a pohodlia v domácnostiach na Slovensku i v celej Európe.

Všetky sedacie súpravy a kreslá odzrkadľujú nároky a vkus náročného klienta. Inšpiráciou pre vývoj týchto produktov sú zahraničné trendy svetových výstav napríklad v Kolíne, Mníchove alebo Miláne. Každý rok ponúkame nové produkty, ktoré reflektujú potreby a nároky zákazníkov.

Materiály

Výber poťahových materiálov je široký. Vzhľad pohovky totiž neurčuje len jej tvar, ale aj výber látky či kože. Preto je k dispozícii nespočetné množstvo látok a koží, ktoré pridajú Vašej zostave punc originality. Spolupracujeme len s overenými a spoľahlivými dodávateľmi a výrobcami látok a koží.

Komfort sedenia

Ako jediný na trhu ponúkame zákazníkom na výber z 3 komfortov sedenia vo vybraných modeloch sedacích súprav. Už základné penové prevedenie poskytuje vysoký komfort. O úroveň vyšší komfort získate s penovým prevedením v kombinácii s pružinami. Každá pružina je obalená v kapsule, čo predlžuje ich životnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Najväčšie pohodlie dosiahnete so špičkovou pamäťovou penou, ktorá je v súčasnosti najkomfortnejším typom sedenia na trhu.

“Máme všetky predpoklady priniesť efektívny a praktický dizajn do obývačiek náročných zákazníkov po celej Európe. Kombinácia nášho know-how, zásadového prístupu k našim zamestnancom a dodávateľom sú skvelým zázemím, vďaka ktorému prinášame na trh produkty premyslené do detailu

Samuel Krošlákkonateľ

Ďalšie kolekcie